MoIP (7.x-1.4) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Next
az: İrəli

en: E-mail
az: E-poçt

en: Value
az: Qiymət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Number
az: Rəqəm

en: Name
az: Ad

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Display title
az: Görünüş başlığı

en: Option
az: Seçim
