MoIP (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: E-mail
et: E-post

en: Value
et: Väärtus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Name
et: Nimi

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Address
et: Aadress

en: Display title
et: Kuvatav pealkiri

en: Option
et: Valik

en: Credit Card
et: Krediitkaart

en: Expiration date
et: Aegumise kuupäev

en: Birthday
et: Sünnipäev

en: Transaction
et: Tehing

en: Reason
et: Põhjus

en: Bank Transfer
et: Pangaülekanne
