MoIP (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Value
lt: Reikšmė

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Number
lt: Skaičius

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Address
lt: Adresas

en: Display title
lt: Rodyti pavadinimą

en: Option
lt: Pasirinkimas

en: Credit Card
lt: Kreditinė Kortelė

en: Expiration date
lt: Galiojimo pabaigos data

en: Reason
lt: Priežastis

en: Bank Transfer
lt: Bankinis pavedimas
