mojeID integration (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Images
ca: Imatges

en: Country
ca: País

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Address
ca: Adreça

en: Attributes
ca: Atributs

en: City
ca: Ciutat

en: Postal code
ca: Codi postal

en: State/Province
ca: Estat/Província

en: Log in using OpenID
ca: Entrar usant OpenID

en: Cancel OpenID login
ca: Cancel·lar entrada OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
ca: Aquesta OpenID ja està en ús en aquesta web.

en: VAT
ca: IVA

en: Section @section
ca: Secció @section
