mojeID integration (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Images
fa: تصاویر

en: User login form
fa: فرم ورود کاربر

en: Country
fa: کشور

en: Image
fa: تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Address
fa: نشانی

en: Attributes
fa: مشخصه‌ها

en: City
fa: شهر

en: Postal code
fa: کد پستی

en: State/Province
fa: ایالت/استان

en: Log in using OpenID
fa: ورود با OpenID

en: Cancel OpenID login
fa: لغو ورود با OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
fa: این شناسه OpenID از قبل در این سایت استفاده شده است.

en: VAT
fa: مالیات بر ارزش افزوده
