mojeID integration (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Images
fi: Kuvat

en: User login form
fi: Käyttäjän kirjautumislomake

en: Country
fi: Maa

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Address
fi: Osoite

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: City
fi: Kaupunki

en: Postal code
fi: Postinumero

en: State/Province
fi: Osavaltio/Provinssi

en: Log in using OpenID
fi: Kirjaudu OpenID:llä

en: Cancel OpenID login
fi: Peru OpenID-kirjautuminen

en: That OpenID is already in use on this site.
fi: OpenID-tunnus on jo käytössä tällä sivustolla.

en: VAT
fi: ALV

en: Social security number
fi: Henkilötunnus
