mojeID integration (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Images
hu: Képek

en: User login form
hu: Felhasználói bejelentkezés űrlapja

en: Country
hu: Ország

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Email
hu: E-mail

en: Address
hu: Cím

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: City
hu: Város

en: Postal code
hu: Irányítószám

en: State/Province
hu: Állam/Megye

en: Student
hu: Diák

en: Log in using OpenID
hu: Belépés OpenID használatával

en: Cancel OpenID login
hu: OpenID belépés megszakítása

en: That OpenID is already in use on this site.
hu: Ezt az OpenID-t már más használja a webhelyen.

en: VAT
hu: ÁFA

en: Valid
hu: Érvényes

en: User login block
hu: Bejelentkezés blokk

en: Passport
hu: Útlevél

en: Passport  ID number
hu: Útlevélszám

en: Section @section
hu: @section szekció
