mojeID integration (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Images
it: Immagini

en: User login form
it: Form di autenticazione dell'utente

en: Country
it: Paese

en: Image
it: Immagine

en: Settings
it: Impostazioni

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Email
it: E-mail

en: Address
it: Indirizzo

en: Attributes
it: Attributi

en: City
it: Città

en: Postal code
it: Codice postale

en: State/Province
it: Stato/Provincia

en: Log in using OpenID
it: Accedi usando OpenID

en: Cancel OpenID login
it: Annulla il login OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
it: Questo OpenID è già in uso su questo sito.

en: VAT
it: IVA

en: Valid
it: Valida
