mojeID integration (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Images
th: รูปภาพ

en: Country
th: ประเทศ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Email
th: อีเมล

en: Address
th: ที่อยู่

en: City
th: จังหวัด

en: Postal code
th: รหัสไปรษณีย์

en: Log in using OpenID
th: เข้าสู่ระบบโดยใช้ OpenID

en: Cancel OpenID login
th: ยกเลิกการเข้าสู่ระบบโดยใช้ OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
th: ชื่อผู้ใช้จาก OpenID ดังกล่าวถูกใช้งานในเว็บไซต์นี้ไปแล้ว
