mojeID integration (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Images
ur: تصاویر

en: Country
ur: ملک

en: Image
ur: تصویر

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Email
ur: ای میل

en: OpenID
ur: اوپن آئی ڈی)OpenID(
