mojeID integration (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Images
vi: Hình ảnh

en: User login form
vi: Form đăng nhập

en: Country
vi: Quốc gia

en: Image
vi: Ảnh

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Attributes
vi: Các thuộc tính

en: City
vi: Thành phố

en: Postal code
vi: Mã bưu điện

en: State/Province
vi: Tỉnh/Thành

en: Student
vi: Sinh viên

en: Log in using OpenID
vi: Đăng nhập sử dụng OpenID

en: Cancel OpenID login
vi: Hủy bỏ đăng nhập OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
vi: OpenID đã được sử dụng trên website này.
