mojeID integration (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Images
cy: Delweddau

en: Country
cy: Gwlad

en: Image
cy: Delwedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: City
cy: Tref

en: Postal code
cy: Cod Post

en: State/Province
cy: Sir

en: Log in using OpenID
cy: Mewngofnodi gan ddefnyddio IDAgored

en: Cancel OpenID login
cy: Canslo mewngofnodiad IDAgored

en: OpenID
cy: IDAgored

en: That OpenID is already in use on this site.
cy: Mae'r IDAgored yna yn cael ei ddefnyddio'n barod ar y safle yma.
