mojeID integration (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Images
el: Εικόνες

en: Country
el: Χώρα

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: City
el: Πόλη

en: Postal code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: State/Province
el: Νομός/Περιοχή

en: Log in using OpenID
el: Σύνδεση με χρήση OpenID

en: Cancel OpenID login
el: Ακύρωση σύνδεσης OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
el: Αυτό το OpenID χρησιμοποιείται ήδη σε αυτό τον ιστοτόπο.

en: VAT
el: ΦΠΑ
