mojeID integration (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Images
id: Gambar

en: User login form
id: Formulir masuk pengguna

en: Country
id: Negara

en: Image
id: Gambar

en: Settings
id: Pengaturan

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Address
id: Alamat

en: Attributes
id: Atribut-atribut

en: City
id: Kota

en: Postal code
id: Kode pos

en: State/Province
id: Negara Bagian / Propinsi

en: Log in using OpenID
id: Login lewat OpenID

en: Cancel OpenID login
id: Batalkan login OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
id: OpenID yang diinginkan sudah digunakan di situs ini.
