mojeID integration (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Images
km: រូបភាព

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Log in using OpenID
km: ចូល ដោយ​ប្រើ OpenID

en: Cancel OpenID login
km: បោះបង់​ការ​ចូល OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
km: OpenID ​នោះ​បាន​ប្រើ​រួច​ហើយ​លើ​តំបន់​បណ្តាញ​នេះ ។
