mojeID integration (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Log in using OpenID
ku: چوونەژوورەوە لە ڕێگای OpenID

en: Cancel OpenID login
ku: هەڵوەشاندنەوەی چوونەژوورەوە لە ڕێگای OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
ku: ئەم OpenID ـیە پێشتر لەم ماڵپەڕەدا بەکارهاتووە.
