mojeID integration (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Images
lt: Vaizdai

en: Country
lt: Šalis

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Email
lt: El. paštas

en: Address
lt: Adresas

en: Attributes
lt: Požymiai

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: State/Province
lt: Valstija/Provincija

en: Log in using OpenID
lt: Prisijungti naudojant OpenID

en: Cancel OpenID login
lt: Atšaukti OpenID prisijungimą

en: That OpenID is already in use on this site.
lt: OpenID jau naudojamas svetainėje
