mojeID integration (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Images
nn: Bilete

en: Country
nn: Land

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Address
nn: Adresse

en: City
nn: By

en: Log in using OpenID
nn: Logg inn med OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
nn: Denne OpenID-identiteten er allereie i bruk på denne nettstaden.
