mojeID integration (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Images
pt: Imagens

en: User login form
pt: Formulário de login

en: Country
pt: País

en: Image
pt: Imagem

en: Settings
pt: Configurações

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Address
pt: Endereço

en: Attributes
pt: Atributos

en: City
pt: Cidade

en: Postal code
pt: CEP

en: State/Province
pt: Estado

en: Student
pt: Estudante

en: Log in using OpenID
pt: Login com OpenID

en: Cancel OpenID login
pt: Cancelar login com OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
pt: Este OpenID já está em uso neste site.

en: VAT
pt: IVA

en: User login block
pt: Bloco de login do usuário

en: Section @section
pt: Seção @section
