mojeID integration (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Images
cs: Obrázky

en: Country
cs: Země

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Email
cs: E-mail

en: Address
cs: Adresa

en: Attributes
cs: Atributy

en: City
cs: Město

en: Postal code
cs: PSČ

en: State/Province
cs: Stát/Provincie

en: Log in using OpenID
cs: Přihlásit pomocí OpenID

en: Cancel OpenID login
cs: Zrušit OpenID přihlášení

en: That OpenID is already in use on this site.
cs: Tato OpenID identita je již na tomto webu použita.

en: VAT
cs: DPH

en: Valid
cs: Platný
