mojeID integration (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: User login form
fr: Formulaire d'authentification d'utilisateur

en: Country
fr: Pays

en: Settings
fr: Paramètres

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Email
fr: Courriel

en: Address
fr: Adresse

en: Attributes
fr: Attributs

en: City
fr: Ville

en: Postal code
fr: Code postal

en: State/Province
fr: État/Région/Département

en: Student
fr: Étudiant

en: Log in using OpenID
fr: Se connecter avec OpenID

en: Cancel OpenID login
fr: Annuler la connexion OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
fr: Cet OpenID est déjà en utilisation sur ce site.

en: VAT
fr: TVA

en: Valid
fr: Valider

en: User login block
fr: Bloc de connexion de l'utilisateur

en: Identifiers
fr: Identifiants
