mojeID integration (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Images
lv: Attēli

en: Country
lv: Valsts

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Email
lv: E-pasts

en: Address
lv: Adrese

en: Attributes
lv: Atribūti

en: City
lv: Pilsēta

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: State/Province
lv: Novads

en: Log in using OpenID
lv: Ielogoties izmantojot OpenID

en: Cancel OpenID login
lv: Atcelt OpenID pieteikšanos

en: VAT
lv: PVN
