mojeID integration (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Images
uk: Зображення

en: User login form
uk: Форма входу на сайт

en: Country
uk: Країна

en: Image
uk: Зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Address
uk: Адреса

en: Attributes
uk: Атрибути

en: City
uk: Місто

en: Postal code
uk: Поштовий індекс

en: State/Province
uk: Область/Район

en: Log in using OpenID
uk: Увійти по OpenID

en: Cancel OpenID login
uk: Скасувати вхід по OpenID

en: OpenID
uk: Служба OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
uk: Цей OpenID використовується на сайті

en: VAT
uk: ПДВ

en: Company ID
uk: Ідентифікатор фірми

en: Valid
uk: Дійсний

en: LinkedIn URL
uk: URL соцмережі LinkedIn

en: User login block
uk: Блок входу користувача

en: Billing postal code
uk: Поштовий індекс оплати

en: Section @section
uk: Секція @section
