mojeID integration (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Images
am: ምስሎች

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Path
am: ዱካ

en: Email
am: ኢሜይል
