mojeID integration (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Small
ast: Pequeñu

en: Path
ast: Camín

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Email
ast: Corréu electrónicu
