mojeID integration (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Images
be: Малюнкі

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Country
be: Краіна

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Path
be: Сцежка

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Log in using OpenID
be: Уваход выкарыстоўваючы OpenID

en: Cancel OpenID login
be: Адмяніць уваход пад OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
be: Гэты OpenID ужо выкарыстоўваецца на гэтым сайце.
