mojeID integration (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Images
bs: Slike

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Country
bs: Zemlja

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Path
bs: Putanja

en: Address
bs: Adresa

en: Log in using OpenID
bs: Prijavi se koristeći OpenID

en: Cancel OpenID login
bs: Otkaži OpenID prijavu

en: That OpenID is already in use on this site.
bs: Ovaj OpenID se već koristi na stranici.
