mojeID integration (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Images
eo: Bildoj

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: User login form
eo: Por ensalutiĝa formularo

en: Country
eo: Lando

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Small
eo: Malgranda

en: Path
eo: Vojo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: City
eo: Urbo

en: Postal code
eo: Poŝtkodo

en: Log in using OpenID
eo: Ensalutu per OpenID

en: Cancel OpenID login
eo: Nuligu ensaluton per OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
eo: Tiu OpenID jam estas uzata.
