mojeID integration (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Images
et: Pildid

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Country
et: Riik

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Small
et: Väike

en: Path
et: Tee

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Email
et: E-kiri

en: Address
et: Aadress

en: Attributes
et: Omadused

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: City
et: Linn

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: State/Province
et: Maakond

en: Log in using OpenID
et: Logi sisse OpenID'ga

en: Cancel OpenID login
et: Katkesta OpenID'ga sisselogimine

en: That OpenID is already in use on this site.
et: See OpenID on sellel sadil kasutusel.
