mojeID integration (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Images
eu: Irudiak

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Country
eu: Herria

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Small
eu: Txikia

en: Path
eu: Bide-izena

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Email
eu: Eposta

en: Address
eu: Helbidea

en: Basic settings
eu: Oinarrizko ezarpenak
