mojeID integration (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Images
gl: Imaxes

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: User login form
gl: Formulario de acceso de usuario/a.

en: Country
gl: País

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Small
gl: Pequeno

en: Path
gl: Ruta

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Address
gl: Enderezo

en: Attributes
gl: Atributos

en: Basic settings
gl: Axustes básicos

en: Postal code
gl: Código postal

en: State/Province
gl: Estado actual: !state

en: Server
gl: Servidor

en: Log in using OpenID
gl: Inicio de sesión usando OpenID

en: Cancel OpenID login
gl: Cancelar os inicios de sesión OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
gl: Este OpenID xa está en uso en este sitio.

en: VAT
gl: IVA
