mojeID integration (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Images
he: תמונות

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Country
he: מדינה

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Small
he: קטן

en: Path
he: מיקום

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Email
he: דוא"ל

en: Address
he: כתובת

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: City
he: עיר

en: Postal code
he: מיקוד

en: State/Province
he: מדינה / מחוז

en: Server
he: שרת

en: Log in using OpenID
he: הכנס בעזרת OpenID

en: Cancel OpenID login
he: בטל כניסת OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
he: OpenID זה כבר נמצא בשימוש באתר.

en: Valid
he: תקף

en: Image button
he: כפתור תמונה
