mojeID integration (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Images
hr: Slike

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Country
hr: Država

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Small
hr: Mala

en: Path
hr: Putanja

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Email
hr: E-pošta

en: Address
hr: Adresa

en: Attributes
hr: Atributi

en: Basic settings
hr: Osnovne postavke

en: Log in using OpenID
hr: Prijavite se putem OpenID-a

en: Cancel OpenID login
hr: Otkaži OpenID prijavu

en: That OpenID is already in use on this site.
hr: Ovaj OpenID je već u uporabi na ovoj lokaciji.
