mojeID integration (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Images
is: Myndir

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Country
is: Land

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Small
is: Lítið

en: Path
is: Slóð

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Email
is: Netfang

en: Address
is: Heimilisfang

en: Basic settings
is: Grunnstillingar

en: City
is: Borg

en: Postal code
is: Póstnúmer

en: State/Province
is: Fylki/Hérað

en: Social security number
is: Kennitala
