mojeID integration (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Server
kn: ಪರಿಚಾರಕ
