mojeID integration (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Images
mn: Зураг

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Country
mn: Улс

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Small
mn: Жижиг

en: Path
mn: Зам

en: Email
mn: Имэйл

en: Log in using OpenID
mn: OpenID ашиглаж нэвтрэх
