mojeID integration (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Small
my: အသေး

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Address
my: လိပ်စာ
