mojeID integration (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: User login form
ne: प्रयोगकर्ता लग-ईन फर्म

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Path
ne: मार्ग

en: Email
ne: ईमेल
