mojeID integration (7.x-1.2) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Images
or: ଛବି ଗୁଡିକ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Path
or: ପଥ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ
