mojeID integration (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Images
pl: Obrazki

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: User login form
pl: Formularz logowania użytkownika

en: Country
pl: Państwo

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Small
pl: Małe

en: Path
pl: Ścieżka

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Address
pl: Adres

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Basic settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: City
pl: Miasto

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: State/Province
pl: Województwo

en: Where to display
pl: Gdzie wyświetlić

en: Server
pl: Serwer

en: Log in using OpenID
pl: Logowanie z OpenID

en: Cancel OpenID login
pl: Anuluj logowanie z OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
pl: Identyfikator OpenID jest już używany w witrynie.

en: Registration
pl: Rejestracja

en: Valid
pl: Ważny

en: User login block
pl: Blok logowania użytkownika

en: Big
pl: Duży

en: Section @section
pl: Sekcja @section
