mojeID integration (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Images
fa: تصاویر

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Country
fa: کشور

en: Image
fa: تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Small
fa: کوچک

en: Path
fa: مسیر

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Attributes
fa: مشخصه‌ها

en: City
fa: شهر
