mojeID integration (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Path
ps: يونلور

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Attributes
ps: ځانتياوې
