mojeID integration (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Images
ru: Изображения

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: User login form
ru: Форма входа на сайт

en: Country
ru: Страна

en: Image
ru: Изображение

en: Settings
ru: Настройки

en: Small
ru: Маленький

en: Path
ru: Путь

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Address
ru: Адрес

en: Attributes
ru: Атрибуты

en: Basic settings
ru: Базовые настройки

en: City
ru: Город

en: Postal code
ru: Почтовый индекс

en: State/Province
ru: Область/Район

en: Student
ru: Ученик

en: Where to display
ru: Как отображать

en: Server
ru: Сервер

en: Log in using OpenID
ru: Войти по OpenID

en: Cancel OpenID login
ru: Скрыть вход по OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
ru: Этот OpenID уже используется.

en: VAT
ru: НДС

en: Registration
ru: Регистрация

en: Valid
ru: Проходящий проверку

en: User login block
ru: Блок логина пользователя

en: Section @section
ru: Раздел @section
