mojeID integration (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Images
sk: Obrázky

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Country
sk: Krajina

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Small
sk: Malé

en: Path
sk: Cesta

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Email
sk: E-mail

en: Address
sk: Adresa

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: City
sk: Mesto

en: Postal code
sk: PSČ

en: State/Province
sk: Štát/Kraj

en: Log in using OpenID
sk: Prihlásiť sa pomocou OpenID

en: Cancel OpenID login
sk: Zrušiť OpenID prihlásenie

en: That OpenID is already in use on this site.
sk: Zadané OpenID sa už na stránke používa.

en: VAT
sk: DPH

en: Company ID
sk: ID spoločnosti

en: Registration
sk: Registrácia

en: User login block
sk: Prihlasovací blok
