mojeID integration (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Small
sq: E vogël

en: Path
sq: Pozicioni

en: Log in using OpenID
sq: Futu duke përdorur OpenID

en: Cancel OpenID login
sq: Anullo identifikimin OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
sq: Kjo OpenID është rregullisht në përdorin në këtë sit.
