mojeID integration (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Images
tr: Resimler

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: User login form
tr: Kullanıcı girişi formu

en: Country
tr: Ülke

en: Image
tr: Resim

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Small
tr: Küçük

en: Path
tr: Yol

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Email
tr: E-posta

en: Address
tr: Adres

en: Attributes
tr: Nitelikler

en: Basic settings
tr: Temel ayarlar

en: City
tr: Şehir

en: Postal code
tr: Posta kodu

en: State/Province
tr: İl

en: Log in using OpenID
tr: OpenID kullanarak girin

en: Cancel OpenID login
tr: OpenID girişini iptal edin

en: That OpenID is already in use on this site.
tr: Bu OpenID sitede zaten kullanımda.

en: Registration
tr: Kayıt

en: User login block
tr: Kullanıcı girişi bloğu

en: Big
tr: Büyük
