mojeID integration (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Images
ur: تصاویر

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Path
ur: پاتھ

en: Email
ur: ای میل
