mojeID integration (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Images
af: Beelde

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Country
af: Land

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Small
af: Klein

en: Path
af: Pad

en: Log in using OpenID
af: Teken aan met OpenID
