mojeID integration (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Images
ar: الصور

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Country
ar: الدولة

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Small
ar: صغير

en: Path
ar: المسار

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Address
ar: العنوان

en: Attributes
ar: سمات

en: Log in using OpenID
ar: تسجيل الدخول باستخدام OpenID

en: Cancel OpenID login
ar: إلغاء دخول OpenID

en: OpenID
ar: المعرف المفتوح (OpenID)

en: That OpenID is already in use on this site.
ar: هوية OpenID هذه مستخدمة بالفعل في هذا الموقع.
