mojeID integration (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Country
bg: Страна

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Small
bg: Малък

en: Path
bg: Път

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Email
bg: Е-поща

en: Address
bg: Адрес

en: Log in using OpenID
bg: Идентификация с OpenID

en: Cancel OpenID login
bg: Отмени идентификацията с OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
bg: Посоченият OpenID вече се използва в този сайт.
